1403/05/02
شرکت مبین بتن - تولید بتن آماده در شیراز
شرکت مبین بتن - تولید بتن آماده در شیراز

بتن آماده شیراز: شرکت مبین بتن

 
  جدیدترین اخبار
TopNews
BottomNews
آرشیو اخبار
 
  اشتراک در خبرنامه
آدرس ایمیل شما:
تلفن همراه(اختیاری):


 
 
 
 کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مبین بتن

telegram mobinbeton

  telegram.me/mobinbeton

 

اینستاگرام مبین بتن  mobinbeton_co

 
 

تولید بتن آماده / حمل و پمپاژ1394/08/11-0:5:32
گروه : مقالات مبین بتن


در تولید بتن آماده نکات بسیاری حائز اهمیت می باشد. سلامت مصالح مورد استفاده و دارا بودن استانداردهای لازم اولین شرط در تضمین کیفیت بتن آماده می باشد. بعد از خرید و دپوی مصالح آزمایشات متعددی برای تعیین سلامت و دارا بودن ویژگی های مد نظر بر روی آنها انجام می شود. در قدم بعدی طرح اختلاط مناسب برای ترکیب این مصالح تعیین کننده ویژگی ها و کیفیت بتن محسوب می شود.

طرح اختلاط، مهندسی و یا هنر تعیین نسبت مصالح در تولید بتن آماه می باشد که هرچند در آئین نامه های خارجی و یا ایرانی روش هایی برای محاسبه آن ذکر شده اما در بسیاری موارد به دلیل تنوع مصالح در هر نقطه و همچنین شرایط خاص آب و هوایی تجربه چند ساله نقش تعیین کننده ای در یافتن نسبت بهینه آن ایفا می کند.
نسبت آب به سیمان که در طرح اختلاط موثرترین پارامتر محسوب می شود به طور اختصارw/c نامیده می شود. قسمتی از آبی که در ساخت بتن مصرف می شود جذب ذرات سیمان شده و در واکنش های شیمیایی (هیدراسیون) به کار گرفته  می شود. این میزان آب، حداقل آبی است که بتن به آن نیاز دارد. هر چقدر نسبت آب به سیمان در بتن بیشتر باشد مقاومت بتن تولیدی کمتر خواهد بود با این حال تولید بتنی که نسبت آب به سیمان آن کم باشد منتهی به محصولی شده که تخلیه آن در حین اجرا با مشکلات اجرایی روبرو خواهد بود ازین رو مواد افزودنی شیمیایی روان کننده و فوق روان کننده برای حل این معضل در بتنی که نسبت آب به سیمان آن پائین می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از روان کننده ها این امکان را برای تولید کننده بتن فراهم می کند که بدون استفاده از آب بتنی با روانی و کارایی مناسب تولید شود و پمپ کردن آن در حین اجرا بدون مشکل صورت پذیرد.

تعیین نسبت ها برای هر پروژه با توجه به مکان بتن ریزی (پی، دال، تیر و ستون)، شرایط آب و هوایی، فصل سال و فاصله تولید بتن تا محل پروژه به صورت کاملا متفاوت محاسبه می شود. بچینگ پلانت تجهیزاتی است که به طور اتوماتیک این نسبت ها را در ترکیب کرده و به وسیله بخش های مکانیزه خود بتن تولیدی را آماه بارگیری در تراک میکسر می کند. این تجهیزات شامل اتاق فرمان برای اعمال طرح اختلاط، سیلوهای سیمان و مواد مضاف، قیف های نگهداری شن و ماسه، نواز توزین برای محاسبه وزن مصالح و تسمه نقاله برای انتقال مصالح به دیگ میکسر می باشد.

 
 
 
 

استاندارد بتن

.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مبین بتن می باشد

 

بتن آماده شیراز, مبین بتن, بتن آماده استاندارد در شیراز, بتن آماده شیراز, شرکت بتن آماده, فروش بتن آماده, تولید و فروش بتن آماده در شیراز, تولید بتن آماده, مبین بتن پرنیان, شرکت مبین بتن, شرکت مبین بتن پرنیان, بتون آماده, بزرگترین تولیدکننده بتن آماده, بتن آماده, بتن آماده صادقی,شیراز بتن, بتن شیراز, تولید بتن شیراز, تولید بتن آماده, بتن شیراز, شیراز بتن, بتن استاندارد شیراز, بتن آماده استاندارد در شیراز.: Powered By KSPgroup.ir :.
.: Power By luxeweb.ir :. .: Power By shiraz-site.ir :. .: Power By shiraz-site.com :.
line
پیوند ها
line
انجمن بتن ایران
موسسه بتن آمریکا ـ ACI
اداره کل استاندارد فارس
سازمان نظام مهندسی فارس
خانه صنعت، معدن و تجارت استان فارس
طراح سایت
line
دسترسی سریع
line
خانه
تماس با ما
مقالات
نظرات و پیشنهادات
نظرسنجی
لیست قیمت بتن آماده شیراز
شرکت های بتن آماده شیراز
قیمت روز بتن آماده در شیراز
بتن آماده شیراز
line

شرکت مبین بتن شیراز

آدرس دفتر مرکزی :

شیراز- معالی آباد-نبش خیابان رهبرماه

مجتمع آفتاب فارس طبقه 3 واحد 504

کد پستی دفتر : 7187783813

آدرس کارخانه : شیراز - ورودی دوم صدرا

ناحیه صنعتی صدرا - شرکت مبین بتن

کد پستی کارخانه : 7199158844

فروش   :  09357062006

شماره تماس دفتر

07136242006

مدیریت  :   09171176264_09171176885

انتقاد و پیشنهاد / شکایت: 09171176264